Dla ucznia
Dla rodzica
Godziny lekcyjne

1. 8:00 - 8:45
2. 8:50 - 9:35
3. 9:40 - 10:25
4. 10:40 - 11:25
5. 11:40 - 12:25
6. 12:30 - 13:15
7. 13:20 - 14:05
8. 14:10 - 14:55

Nasze sukcesy

Sukcesy uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka w Przemkowie 

 

rok szkolny 2018/2019

 



XVI Ogólnopolski Bieg po MiódXVI Ogólnopolski Bieg po Miód

Sukcesy w Powiatowym Turnieju Interdyscyplinarnym   Sukcesy w Powiatowym Turnieju Interdyscyplinarnym   Akt stypendialny – Michał Dźwigah 2018r.  Bardzo dobry wynik w Alfiku Matematycznym 2018  

Bardzo dobry wynik w Maksie Matematycznym 2019  Finał konkursu „Koty”   Kanur Matematyczny 2019  Sukces w Powiatowym Konkursie Plastycznym  



Sukcesy uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka w Przemkowie 

 

rok szkolny 2017/2018

 



XV Ogólnopolski Bieg po Miód   XV Ogólnopolski Bieg po Miód   XV Ogólnopolski Bieg po Miód  

Bieg na Orientację 2017   Powiatowy konkurs głośnego czytania wierszy pana Marcina Brykczyńskiego   Powiatowy konkurs głośnego czytania wierszy pana Marcina Brykczyńskiego   Powiatowy konkurs głośnego czytania wierszy pana Marcina Brykczyńskiego  

 Konkurs przyrodniczo-ekologiczno-wędkarski2017   Srebrny medal baseballistów  Srebrny medal baseballistów   I Grand Prix 2017   Finał Grand Prix 2018  

Diecezjalny Konkurs Wiedzy Biblijnej 2018  Laureat Stypendium „zDolny Śląsk”  Jesienne granie   Przemkowska Liga Szachowa  

Drugie miejsce w „Srebrnej Muzie”   Trzecie miejsce w „Moja Ojczyzna”  Drugie miejsce w „Moja Ojczyzna”  Powiatowy Festiwal Piosenki Obcojęzycznej   Powiatowy Festiwal Piosenki Obcojęzycznej  

 Finał II Przemkowskiej Ligii Szachowej    Powiatowe Mistrzostwa Szachowe   Mistrzostwa Strefy Legnickiej Szchy Drużynowe  Finał Grand Prix 2018   Finał Grand Prix 2018  

 Międzyszkolny Turniej Gier Logiczno-matematycznych    Międzyszkolny Turniej Gier Logiczno-matematycznych    IV edycja Maksa Matematycznego    Alfik Matematyczny 2017

Finał Grand Prix 2018   Finał Grand Prix 2018   Finał Grand Prix 2018   Sukcesy polonistyczne w I półroczu 2017/2018   Sukcesy polonistyczne w I półroczu 2017/2018  Sukcesy polonistyczne w I półroczu 2017/2018  Sukcesy polonistyczne w I półroczu 2017/2018   Sukcesy polonistyczne w I półroczu 2017/2018  

Sukcesy polonistyczne w I półroczu 2017/2018  Sukcesy polonistyczne w I półroczu 2017/2018  

Etap gminny OTWP „Młodzież zapobiega pożarom”   Etap gminny OTWP „Młodzież zapobiega pożarom”   Etap gminny OTWP „Młodzież zapobiega pożarom”  

MAT Matematyczny 2018   „Matematyka, może się przydać 2018”   Laureat Olimpusa z matematyki  

Sukcesy w konkursach plastycznych   Sukcesy w konkursach plastycznych  Sukcesy w konkursach plastycznych  Sukcesy w konkursach plastycznych  Sukcesy w zawodach sportowych   Sukcesy w zawodach sportowych  Sukcesy w zawodach sportowych   Sukcesy w zawodach sportowych   Szkolny Myśliborski Festyn Przyrodniczy  

Z nami bezpiecznej 2018   Z nami bezpiecznej 2018   Z nami bezpiecznej 2018   Z nami bezpiecznej 2018  
Konkurs Historyczny Archimedes2018   Gala Laureatów Konkursów Powiatowych 2018   Gala Laureatów Konkursów Powiatowych 2018   Gala Laureatów Konkursów Powiatowych 2018  

Gminny Konkurs Ortograficzny OFTOGRAFEK 2018   Gminny Konkurs Ortograficzny OFTOGRAFEK 2018  
Kanur Matematyczny 2018  Sukcesy w konkursach polonistycznych i ortograficznych   Sukcesy w konkursach polonistycznych i ortograficznych  Sukcesy w Rajdzie Rowerowym 2018  



Sukcesy uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka w Przemkowie 

 

rok szkolny 2016/2017

 



Gminny Konkurs Ekologiczno-Przyrodniczy  XIV Ogólnopolski Bieg po Miód   XIV Ogólnopolski Bieg po Miód   XIV Ogólnopolski Bieg po Miód   XIV Ogólnopolski Bieg po Miód  

 Szachowy wrzesień   Szachowy wrzesień   Szachowy wrzesień    Szachowy wrzesień  

II miejsce Norbert Sadkowskiego    Szachowy październik   Szachowy październik   Szachowy październik  

 Szachowy listopad   Szachowy listopad   Szachowy listopad   Szachowy listopad  

II miejsce szachistów w powiecie   Mistrzostwa Strefy Legnickiej w Szachach Drużynowych   

 Gala stypendialna 2016

I miejsce w powiecie  III miejsce w powiecie  



VIII Turniej Przemkowskiej Ligi Szachowej    VIII Turniej Przemkowskiej Ligi Szachowej   Finał Przemkowskiej Ligi Szachowej    Finał Przemkowskiej Ligi Szachowej   

XX Powiatowy Konkurs Recytatorski „Srebrna Muza”    XX Powiatowy Konkurs Recytatorski „Srebrna Muza”   XX Powiatowy Konkurs Recytatorski „Srebrna Muza”   

I Mikołajkowy Turniej Szachowy w Przecławiu   I Mikołajkowy Turniej Szachowy w Przecławiu  I Mikołajkowy Turniej Szachowy w Przecławiu  

 4 Turniej Grand Prix 2016   4 Turniej Grand Prix 2016  

III miejsce w Konkursie grafiki komputerowej   

 Czyste wody-zdrowe ryby    Czyste wody-zdrowe ryby    Czyste wody-zdrowe ryby   

Młodzież Zapobiega Pożarom 2017  

 Finał V Grand Prix    Finał V Grand Prix    Finał V Grand Prix    Finał V Grand Prix    Finał V Grand Prix  

 Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Irenie Sendler   Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Irenie Sendler  

 Powiatowy Drużynowy Turniej Matematyczny  

Finał Konkursu PANGEA   Finał Konkursu PANGEA  

 Laureat Olimpusa z matematyki  

 Powiatowy Konkurs Plastyczny     Powiatowy Konkurs Plastyczny     Powiatowy Konkurs Plastyczny   

Międzypowiatowe Mistrzostwa Szachowe 2017  

 II Bieg Orłana     II Bieg Orłana     II Bieg Orłana     II Bieg Orłana     II Bieg Orłana   

XIV Gala Laureatów Konkursów Powiatowych  XIV Gala Laureatów Konkursów Powiatowych   XIV Gala Laureatów Konkursów Powiatowych   XIV Gala Laureatów Konkursów Powiatowych  

 Kangur 2017 – Dźwigaj Michał   Kangur 2017 – Urbaniak Maciej  

Powiatowy Konkurs Poezji Religijnej   Powiatowy Konkurs Poezji Religijnej  

Znam dzieje Przemkowa 2017  

 Turniej gier i zabaw logiczno-matematycznych     Turniej gier i zabaw logiczno-matematycznych     Turniej gier i zabaw logiczno-matematycznych   

 Z nami bezpieczniej 2017    Z nami bezpieczniej 2017  

 Maks matematyczny 2017   Alfik matematyczny 2017    MAT matematyczny 2017  


Sukcesy uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka w Przemkowie 

 

rok szkolny 2015/2016

 

Powiatowy Przegląd Kolęd  Powiatowy Konkurs Recytatorski - Olgierd Więckowski  Powiatowy Konkurs Recytatorski - Fabian Więckowski

 

 

 

II Turniej Szachowy - Adrian Tarawski  II Turniej Szachowy - Michał Dźwigaj II Turniej Szachowy - Michał Marciniak 

 

I Turniej Szachowy - Adrian Tarawski  I Turniej Szachowy  I Turniej Szachowy  Powiatowy Turniej Szachowy

 

III Turniej IV Grand Prix - Michał Dźwigaj  III Turniej IV Grand Prix - Adrian Tarawski

XXV Turniej Szachowy - Tarawski Adrian  XXV Turniej Szachowy - Dźwigaj Michał  

 

 V Turniej IV Grand Prix   IV Turniej IV Grand Prix - Michał Dźwigaj  IV Turniej IV Grand Prix - Katarzyna Zielonka

Turniej Szachowy Gościeszowice - Tarawski Adrian  Turniej Szachowy Gościeszowice - Marciniak Michał  Turniej Szachowy Gościeszowice - Dźwigaj Michał  


Powiatowy Drużynowy Turniej Szachowy  


Przemkowska Liga Szachowa - Turniej I  Przemkowska Liga Szachowa - Turniej I   Przemkowska Liga Szachowa - Turniej I  


Konkurs Matematyczny MAT - Dźwigaj Michał  Konkurs Matematyczny Alfik - Dźwigaj Michał  


Gminny Konkurs Ortograficzny - Marciniak Michał  Wyróżnienie w Ogólnopolskim Teście Ortograficznym  



Dyplom laureata w konkursie Olimpusek  Strefa Legnicka Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych  



V Turniej IV Grand Prix - Dźwigaj Michał   V Turniej IV Grand Prix - Zielonka Katarzyna  

IV Grand Prix - Tarawski Adrian   IV Grand Prix - Dźwigaj Michał   

Laureat OLIMPUSA z języka niemieckiego - Michał Dźwigaj  



Sukcesy w szachach - Adrian Tarawski  Sukcesy  

II Turniej Przemkowskiej Ligi Szachowej   III Turniej Przemkowskiej Ligi Szachowej   X Jubileuszowe Powiatowe Mistrzostwa Szachowe  

Laureaci konkursu plastycznego  Laureaci konkursu plastycznego  

Spartakiada Sportowo-Ekologiczna  Festyn Edukacyjny w Myśliborzu  Powiatowy Konkurs Plastyczny - Martyna Sławicz  

Powiatowy Konkurs Poezji Religijnej  Powiatowy Konkurs Poezji Religijnej  Powiatowy Konkurs Poezji Religijnej  

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur  Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur  

WI miejsce - Filip Gościewicz  

II miejsce - Michał Dźwigaj  III miejsce - Maciej Urbaniak  

Udział w Finale Konkursu Matematycznego PANGEA  

Mała Olimpiada Matematyczna 2016 Dźwigaj Michał   Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Obcojęzycznej 2015 Dźwigaj Michał   

 

 

Bieg po Miód 2015   Bieg po Miód 2015   Bieg po Miód 2015

 

Bieg po Miód 2015  Bieg po Miód 2015



 I Bieg Orłana – I miejsce Katarzyna Zielonka    I Bieg Orłana – II miejsce Aleksandra Kania     I Bieg Orłana – II miejsce Bartosz Więckiewicz     I Bieg Orłana – II miejsce Adrianna Więckiewicz   

 I Bieg Orłana – III miejsce Weronika Glapińska     I Bieg Orłana – III miejsce Kamil Grygorczyk