Dla ucznia
Dla rodzica
Godziny lekcyjne

1. 8:00 - 8:45
2. 8:50 - 9:35
3. 9:40 - 10:25
4. 10:40 - 11:25
5. 11:40 - 12:25
6. 12:30 - 13:15
7. 13:20 - 14:05
8. 14:10 - 14:55

Szachowe podsumowanie wrzesnia...
Szachowe podsumowanie wrzesnia...

Miesiąc wrzesień obfitował w turnieje i zawody szachowe. Już 3 i 4 września w ramach projektu "Szachy - sport, nauka, pasja" realizowanego w ramach projektu "odDolny Śląsk" dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich realizowanego przez Legnickie Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich i Fundację „Wrzosowa Kraina”, przeprowadzony został Turniej Klasyfikacyjny „Szachy – sport, nauka, pasja”. Zawodnicy mieli możliwość zdobycia lub podwyższenia kategorii szachowej. W grupie A III miejsce zajął Adrian Tarawski uczeń klasy IV B naszej szkoły, zaś w grupie B II miejsce – Michał Marciniak z klasy IV A. W projekcie "Szachy - sport, nauka, pasja" brała udział duża grupa uczniów naszej szkoły. Szachowy wrzesień    Szachowy wrzesień    Szachowy wrzesień  W sobotę 10 września w Zespole Szkół odbył się wrześniowy V Turniej Przemkowskiej Ligi Szachowej pod patronatem Burmistrza Przemkowa. Tak jak w poprzednich turniejach, szachiści rywalizowali w trzech grupach. Najmłodsi w grupie A, uczniowie klas IV-VI w grupie B i najstarsi w grupie open. Ostatecznie z grupy reprezentantów naszej szkoły w grupie A II miejsce wywalczył Adrian Tarawski.

 Szachowy wrzesień  18 września 2016 uczniowie Michał Dźwigaj i Michał Marciniak brali udział w V Turnieju Szachowym o Puchar Bachusa w Zielonej Górze. W grupie juniorów do 10 lat III miejsce wywalczył Michał Marciniak.

 Szachowy wrzesień  W czwartek 29 września I Wrzosowym Turniejem rozpoczęła się piąta edycja Grand Prix w Szachach Szybkich o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół im. Ireny Sendler w Przemkowie. Tradycyjnie już młodzi szachiści toczyli zmagania w dwóch grupach: grupie A młodszej, w której rywalizują uczniowie szkół podstawowych i grupie B starszej - dla uczniów gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych. W tym roku chętni uczniowie ze szkoły podstawowej mogą zagrać w grupie starszej. Sędzią głównym zawodów był pan Stanisław Stępiński. W młodszej grupie rywalizację rozpoczęło jedenastu szachistów grając siedem rund systemem szwajcarskim. I miejsce zajął Michał Dźwigaj, drugie - Kamil Grygorczyk, trzecie - Michał Marciniak.

W turnieju brali również udział: Katarzyna Zielonka, Małgorzata Rapkowska, Krzysztof Golonko i Tomasz Drewniak.

Adrian Tarawski zagrał w grupie B starszej zajmując II miejsce. Szachowy wrzesień    Szachowy wrzesień    Szachowy wrzesień  

 Szachowy wrzesień    Szachowy wrzesień    Szachowy wrzesień  

 Szachowy wrzesień    Szachowy wrzesień