Dla ucznia
Dla rodzica
Godziny lekcyjne

1. 8:00 - 8:45
2. 8:50 - 9:35
3. 9:40 - 10:25
4. 10:40 - 11:25
5. 11:40 - 12:25
6. 12:30 - 13:15
7. 13:20 - 14:05
8. 14:10 - 14:55

Szachowe podsumowanie listopada...
Szachowe podsumowanie listopada...

W niedzielę 20 listopada odbył się VII Turniej Przemkowskiej Ligi Szachowej pod patronatem Burmistrza Przemkowa. Również w tym turnieju, tak jak w poprzednich turniejach, szachiści rywalizowali w trzech grupach. Najmłodsi w grupie A, uczniowie klas IV-VI w grupie B i najstarsi w grupie open. Rywalizacja ponownie stała na bardzo wysokim poziomie. Reprezentantami naszej szkoły byli Michał Dźwigaj, Krzysztof Golonko, Michał Marciniak, Adrian Tarawski i Katarzyna Zielonka.

Ostatecznie w grupie A II miejsce zajął Adrian Tarawski z klasy IV B, III miejsce zajął Michał Marciniak z klasy IV A.

W grupie B I miejsce zajął Michał Dźwigaj z klasy V B.

 Szachowy listopad    Szachowy listopad    Szachowy listopad  

 Szachowy listopad    Szachowy listopad   Szachowy listopad   Szachowy listopad  W środę 16 listopada rozegrał się III Niepodległościowy Turniej V Grand Prix w Szachach Szybkich o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół im. Ireny Sendler w Przemkowie. Tradycyjnie już młodzi szachiści toczyli zmagania w dwóch grupach: grupie A młodszej, w której rywalizują uczniowie szkół podstawowych i grupie B starszej - dla uczniów gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych. W tym roku chętni uczniowie ze szkoły podstawowej mogą zagrać w grupie starszej. Sędzią głównym zawodów był pan Stanisław Stępiński. W młodszej grupie rywalizowało dziewięciu szachistów grając dziewięć rund systemem szwajcarskim.

I miejsce zajął Michał Dźwigaj z klasy V B, drugie miejsce - Michał Marciniak z klasy IV A.

W grupie starszej II miejsce zajął Adrian Tarawski z klasy IV B.


W turnieju brali także udział następujący reprezentanci naszej szkoły: Tomasz Bartnicki, Tomasz Drewniak, Krzysztof Golonko, Kamil Grygorczyk, Aleksandra Jakubowska, Antoni Lach, Małgorzata Rapkowska i Katarzyna Zielonka.GRATULUJEMY!

 Szachowy listopad    Szachowy listopad    Szachowy listopad  

 Szachowy listopad   Szachowy listopad   Szachowy listopad