Dla ucznia
Dla rodzica
Godziny lekcyjne

1. 8:00 - 8:45
2. 8:50 - 9:35
3. 9:40 - 10:25
4. 10:40 - 11:25
5. 11:40 - 12:25
6. 12:30 - 13:15
7. 13:20 - 14:05
8. 14:10 - 14:55

Final IV Grand Prix w Szachach Szybkich
Final IV Grand Prix w Szachach Szybkich

W czwartek 31 marca odbył się ostatni V Turniej IV Grand Prix w Szachach Szybkich o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół im. Ireny Sendler w Przemkowie. Pasjonujące pojedynki rozpoczęły się wraz z pierwszą rundą, i tak było do końca. W grupie szkół podstawowych walczyło jedenaścioro uczniów. Po siedmiu rundach troje uczniów miało na swym koncie po 5,5 punktów - Katarzyna Zielonka, Krzysztof Mydłowski i Michał Dźwigaj. Zwycięzcą V Turnieju okazał się uczeń Szkoły Podstawowej nr 2 - Krzysztof Mydłowski.

Drugie miejsce zajął Michał Dźwigaj, zaś trzecie Katarzyna Zielonka.


Zwycięzcy otrzymali medale i dyplomy. W V Turnieju kolejne miejsca zajęli także uczniowie naszej szkoły: IV - Adrian Tarawski, V - Kamil Grygorczyk, VI – Michał Marciniak, IX - Małgorzata Radziwoń.
Po wręczeniu medali i dyplomów za V Turniej nastąpiło podliczenie wszystkich turniejów IV Grand Prix. Z pięciu turniejów pod uwagę brano cztery z najwyższą ilością punktów. W grupie szkół podstawowych

I miejsce w IV Grand Prix zajął Adrian Tarawski,

II miejsce Michał Dźwigaj
.

W całym Grand Prix wysokie lokaty uzyskali uczniowie naszej szkoły: IV - Michał Marciniak, V - Katarzyna Zielonka, VI - Kamil Grygorczyk, X - Małgorzata Radziwoń, XI - Jan Gliszczyński, XIII – Filip Gościewicz.

Zwycięzcy otrzymali dyplomy, puchary oraz nagrody rzeczowe. Każdy uczestnik otrzymał dyplom oraz nagrody rzeczowe. Medale oraz figurki szachowe zostały ufundowane przez Państwo Katarzynę i Józefa Tarawskich, puchary i nagrody rzeczowe przez dyrektora Zespołu Szkół. Organizatorzy serdecznie dziękują za sędziowanie Panu Stanisławowi Stępińskiemu oraz Pani Monice Marciniak za pomoc w organizacji turniejów.
Zwycięzcom gratulujemy!!! V Turniej IV Grand Prix     V Turniej IV Grand Prix     V Turniej IV Grand Prix   

 V Turniej IV Grand Prix    V Turniej IV Grand Prix    V Turniej IV Grand Prix   

 V Turniej IV Grand Prix    V Turniej IV Grand Prix   

IV Grand Prix IV Grand Prix
IV Grand Prix